Бонусна карта

Внимание, откроется в новом окне. Печать

 


Нові правила вступають в дію з 01 липня 2020 р.


Що таке Бонусна карта

З Бонусною картою покупки в магазинах «ОЛДІ» стають більш вигідними.
Під час використання на карті накопичуються бонуси, якими Ви можете розраховуватися за наступні покупки. Один Бонус орівнює одній гривні.

Бонусна карта має п’ять номіналів, які визначають відсоток нарахування бонусів – 1%, 3%, 5%, 7%, 10%.


Як отримати Бонусну карту

1. Здійснити покупку за готівку, або платіжною карткою на суму від 500 грн.
2. Надати чек у відділ Інформації та дані для заповнення електронної анкети (П.І.Б., адреса проживання, контактний телефон).
3. Отримати зареєстровану Бонусну карту.


Як підвищити відсоток нарахування бонусів

Якщо Ви маєте Бонусну карту з 1% нарахування Ви можете підвищити номінал своєї карти. Використовуючи Бонусну карту під час покупок
в магазинах «ОЛДІ», Ви накопичуєте свої бонуси, також на карті фіксується сума Ваших загальних покупок. Після досягнення необхідної суми відсоток

нарахування на Вашій карті підвищиться автоматично.


Сума накопичених покупок) Номінал картки
500 грн. (одним чеком) 1%
15 000 грн. (або 10 000 грн. одним чеком) 3%
60 000 грн. 5%
180 000 грн. 7%
350 000 грн. 10%

Перший чек, за яким оформлена Бонусна карта, включається до суми накопичених покупок


Як нараховуються бонуси
Обов’язково використовуйте Бонусну карту під час своїх покупок в магазинах «ОЛДІ». Бонуси нараховуються на Вашу карту згідно відсотку нарахування тільки при пред’явленні її касиру перед оплатою покупки. Бонуси на Вашій карті активуються на 15-й день після здійснення покупки, починаючи з цього моменту Ви можете бачити кількість бонусів та використовувати їх під час покупок. У випадку повернення товару в 14-и денний термін бонуси, нараховані за його покупку анулюються. Інформація про нараховані бонуси в чеку не відображається. Бонуси не нараховуються на товари, що продаються за акційною чи оптовою ціною, а також на уцінені товари.


Як дізнатися скільки у Вас бонусів

Інформацію про кількість бонусів, або про відсоток нарахування на Вашій карті Ви можете дізнатися у відділу інформації.


Покупки за бонуси

Якщо Ви бажаєте здійснити покупку товарів за бонуси, попередьте касира про це перед оплатою. Ви маєте можливість розраховуватись частково бонусами, частково готівкою або платіжною картою.


Увага! Бонусами ви можете оплатити не більше 50% вартості товару. Касир назве кількість бонусів, доступних до використання на Вашій карті, та після Вашого підтвердження здійснить розрахунок бонусами.


Термін дії Бонусної карти та термін дії відсотків нарахування

Бонусна карта не має обмеження за часом дії, але для збереження номіналу карти необхідно здійснювати покупки та накопичити певну суму покупок. Якщо сума накопичених покупок менша за необхідну, номінал карти понижується до відсотку, якому відповідає сума накопичених покупок.


Номінал карти діючий Сума накопичених покупок (січень-липень) Сума накопичених покупок (серпень-грудень)
3% 7 500 грн. 7500 грн.
5% 30 000 грн. 30 000 грн.
7% 90 000 грн. 90 000 грн.

Увага! Для збереження номіналу бонусної картки в розмірі 10%, сума накопичених покупок повинна складати 350 000 грн. за 12 місяців. В іншому випадку номінал карти буде понижено до номіналу картки, якому відповідає сума накопичених покупок.


Поновлення бонусної карти
При втраті Бонусної картки Ви можете її поновити у відділі інформації. Для цього необхідно пред’явити документ, що засвідчує Вашу особу (паспорт, водійське або пенсійне посвідчення, тощо). При поновленні Бонусної карти кількість бонусів, відсоток нарахування та загальна сума накопичених покупок зберігається. Перше поновлення безкоштовне, кожне наступне - 20 грн.


Увага! Якщо Ви надаєте у відділ Інформації декілька чеків, то отримуєте Бонусну карту з відсотком нарахування, який відповідає одному чеку з найбільшою сумою, а не загальній сумі всіх чеків.


Увага! Якщо протягом 12 місяців за участі Бонусної карти, будь-якого номіналу, не було зроблено жо-дної покупки, номінал карти понижується до 1%, а бонуси анулюються.