Бонусная карта

Внимание, откроется в новом окне. Печать

 


Що таке Бонусна карта

З Бонусною картою покупки в магазинах «ОЛДІ» стають більш вигідними.
Під час використання на карті накопичуються бонуси, якими Ви можете розраховуватися за наступні покупки. Один Бонус дорівнює одній гривні.

Бонусна карта має чотири номінали, які визначають відсоток нарахування бонусів – 1%, 3%, 5%, 7%.


Як отримати Бонусну карту

1. Здійснити покупку за готівку, або платіжною карткою на суму від 1000 грн.
2. Надати чек у відділ Інформації та дані для заповнення електронної анкети (П.І.Б., адреса проживання, контактний телефон).
3. Отримати зареєстровану Бонусну карту. Номінал картки залежить від суми першої покупки (покупка одним чеком):

Сума покупки:
(базовий чек)
Бонусна карта з номіналом:
(відсоток нарахування бонусів)
від 1000 грн. 1%
від 3000 грн. 3%
від 7000 грн. 5%
від 20000 грн. 7%

Увага! Якщо Ви надаєте у відділ Інформації декілька чеків, то отримуєте Бонусну карту з відсотком нарахування, який відповідає одному чеку з найбільшою сумою, а не загальній сумі всіх чеків.

Як підвищити відсоток нарахування бонусів
Якщо Ви маєте Бонусну карту з відсотком нарахування 1%, 3% чи 5%, - Ви можете підвищити номінал своєї карти. Використовуючи Бонусну карту під час покупок в магазинах «ОЛДІ», Ви накопичуєте свої бонуси, також на карті фіксується сума Ваших загальних покупок. Після досягнення необхідної суми відсоток нарахування на Вашій карті підвищиться автоматично.

Загальна сума
накопичених покупок:
Відсоток нарахування бонусів:
від 5000 грн. 3%
від 10000 грн. 5%
від 30000 грн. 7%

Номінал картки змінюється автоматично після досягнення необхідної суми накопичених покупок. Перший чек, за яким оформлена Бонусна карта, до суми накопичених покупок не включається.

Як нараховуються бонуси
Обов’язково використовуйте Бонусну карту під час своїх покупок в магазинах «ОЛДІ». Бонуси нараховуються на Вашу карту згідно відсотку нарахування тільки при пред’явленні її касиру перед оплатою покупки. Бонуси на Вашій карті активуються на 15-й день післяздійснення покупки, починаючи з цього моменту Ви можете бачити кількість бонусів та використовувати їх під час покупок. У випадку повернення товару в 14-ти денний термін бонуси, нараховані за його покупку анулюються. Інформація про нараховані бонуси в чеку не відображається. Бонуси не нараховуються на товари, що продаються за акційною чи оптовою ціною, а також на уцінені товари.

Як дізнатися скільки у Вас бонусів
Інформацію про кількість бонусів, або про відсоток нарахування на Вашій карті Ви можете дізнатися у відділу інформаціі.

Покупки за бонуси
Якщо Ви бажаєте здійснити покупку товарів за бонуси, попередьте касира про це перед оплатою. Касир назве кількість бонусів, доступних до використання на Вашій карті, та після Вашого підтвердження здійснить розрахунок за бонуси. Ви маєте можливість розраховуватись частково бонусами, частково готівкою. Якщо Ви розраховуєтесь за покупку тільки бонусами, то повинні сплатити готівкою 0,01 грн.

Увага! Якщо Ви розраховуєтесь за покупку бонусами на велику суму, Вас можуть попросити пред’явити посвідчення особи (паспорт, водійське або пенсійне посвідчення, тощо). Це необхідно для запобігання можливому шахрайству з Вашою картою.
Просимо ставитись до цього з розумінням.

Термін дії Бонусної карти та термін дії відсотків нарахування Бонусна карта не має обмеження за часом дії, але має обмеженний термін дії нарахування відсотків (для карт номіналом 5% та 7%). Для збереження номіналу карти необхідно протягом 12 місяців здійснити покупки на певну суму. Якщо сума накопичених покупок за 12 місяців менша за необхідну, номінал карти понижується до попереднього.

Сума накопичених покупок за 12 місяців: Номінал карти діючий: Номінал карти знижений:
до 7000 грн. 5% 3%
до 30000 грн. 7% 5%

Увага! Якщо протягом 12 місяців за участі Бонусної карти, будь-якого номіналу, не було зроблено жодної покупки, номінал карти понижується до 1%, а бонуси анулюються.

Поновлення бонусної карти
При втраті Бонусної картки Ви можете її поновити у відділі інформації. Для цього необхідно пред’явити документ, що засвідчує Вашу особу (паспорт, водійське або пенсійне посвідчення, тощо). При поновленні Бонусної карти кількість бонусів, відсоток нарахування та загальна сума накопичених покупок зберігається. Перше поновлення безкоштовне, кожне наступне - 20 грн.