Акція «7 років разом! Святкуй з нами! 100000 грн. щотижня!» (м. Житомир)

Акція «7 років разом! Святкуй з нами! 100000 грн. щотижня!» (далі - Акція).

Зробіть покупку в будівельному гіпермаркеті «ОЛДІ» в період з 8 по 28 червня 2015 року (включно), за адресою м. Житомир, вул. Вітрука, 9-Б, та отримайте нагоду стати учасником розіграшу Сертифікатів на придбання товарів в гіпермаркеті «ОЛДІ».

Номінали Сертифікатів 10 000 гривень - 27шт., 1000 гривень - 30 шт.

Сертифікат дозволяє Вам одноразово придбати товари в будівельному гіпермаркеті «ОЛДІ» на вказану суму зі знижкою 99,9 %.

Умови участі в Акції:
- учасником Акції стає фізична особа, яка в період дії Акції придбала в гіпермаркеті «ОЛДІ» товари, на суму від 500 гривень, одним чеком;
- заповніть анкету учасника;
- на один чек заповнюється одна анкета;
- в Акції приймають участь лише ті клієнти, які зробили покупку за готівковий рахунок або платіжною карткою;

Умови розіграшу Сертифікатів:
- розіграші відбудуться 14, 21, 28 червня 2015 о 17:00 год. в будівельному гіпермаркеті «ОЛДІ» за адресою м. Житомир, вул. Вітрука, 9-Б
- переможець Акції визначається шляхом жеребкування серед поданих анкет учасників.
- Переможець визначається виключно серед присутніх учасників;
- для отримання Сертифікату переможцю необхідно мати при собі паспорт (або інший документ, що посвідчує особу) та чек, що вказаний в анкеті учасника;
- анкети, які приймали участь в попередньому розіграші НЕ переходять у наступний розіграш;
- працівники будівельного гіпермаркету «ОЛДІ» не мають права брати участь в Акції.
- товари придбані за Сертифікатом - обміну та поверненню не підлягають.
- грошовий еквівалент згідно номінала Сертифіката – не виплачується;
- якщо вартість товару вища за номінал Сертифікату, Ви маєте сплатити різницю між вартістю обраного для покупки товару і номіналом Сертифікату.
- якщо вартість обраного товару є меншою за номінал Сертифікату, різниця між вартістю покупки і номіналом Сертифікату покупцеві не повертається.
- у разі відмови переможця від отримання Сертифікату відповідно до умов цієї Акції, останній не має права вимагати від організатора Акції будь-якої компенсації.

Організатором Акції є ТОВ «ОЛДІ-Житомир». Організатор залишає за собою право змінювати умови та термін дії акції, та не несе відповідальності за друкарські помилки.